Rajd Grzybobrania

Rajd Grzybobrania

Te zdjęcia to migawki ze wszystkich minionych pięciu rajdów. Na wielu powtarzają się te same twarze, choć czas i miejsca różne. Świadczy to o tym, że rajd jest imprezą, na którą chętnie się wraca. Nie ma sensu opisywanie tras, miejsc, atrakcji i emocji, bo ktoś, kto tego nie doświadczył i tak nie będzie zainteresowany, jednak dla uczestników każde zdjęcie to wspomnienie.

Na zdjęciach raz deszcz, raz słońce i coraz starsze dzieci. Pogoda jest, jak się zdaje, bardzo przewidywalna – co drugi rok jest zimno i mokro, to jednak nikogo nie zniechęca i bawimy się świetnie. Każdy uczestnik potrafi ustalić miejsce i kolejność wydarzeń.

Na każdym starcie i na każdej mecie jest z nami Wójt Gminy Nowa Wieś Wielka Pan Wojciech Oskwarek, któremu nawał obowiązków nigdy nie pozwolił przejechać z nami całej trasy rajdu. Co roku zwycięzca otrzymuje z jego rąk wspaniałą statuetkę ufundowaną przez Wójta.

Rajd organizowany jest na zlecenie i dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Gminy Nowa Wieś Wielka.  Organizatorzy Rajdu – sołectwo Prądocin, Ludowy Klub Turystyczny „Wyczół” Gościeradz i nasze Stowarzyszenie wiele tygodni wcześniej rozpoczynają przygotowania, aby impreza była udana.

Dla uczestników liczy się zacięta rywalizacja i świetna zabawa, wszyscy czekają na ten jeden dzień w roku.

« 1 z 4 »